Любий Друже! Ми раді вітати Тебе на сайті нашої танго-школи.

  Коротко розповімо як усе починалось. За дивним збігом обставин, 7 років тому, двоє молодих економістів за фахом, зустрілись у танці на центральній площі міста Лева. З цього моменту почалася довга історія, до якої додаються нові і нові сторінки.

  Навчаючись, ми набували досвіду та різнобічних танцювальних знань не тільки в аргентинському танго. Впродовж літніх місяців ми проводили регулярні майстер-класи та показові виступи для львів`ян та гостей міста, і відчувши як побачене пробуджує в глядачів спрагу до навчання, забажали передати емоційні барви танго якомога більшій кількості людей. Так і з`явилась школа «Barrio de Palermo».

  Розбудовуючи танго-спільноту ми побували з майстер-класами в багатьох містах України, та в Росії. Знаходили однодумців, прихильників і нових друзів.
Щиро віримо, що і ТИ станеш одним з них та дозволиш танго прикрасити своє життя!
"iframe name="InlineFrame1" id="InlineFrame1" style="position:absolute;left:59px;top:54px;width:755px;height:385px;z-index:1;" src="./index.html" scrolling="yes" frameborder="1">Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.